Samsung LH86WAFWLGCXEN, 86″ Android touch display
Raspoloživost:
Dostupno uz narudžbu
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Ista cijena za sve načine plaćanja!
Odaberi jednokratno ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu!
Dostupno uz narudžbu
Model: LH86WAFWLGCXEN
Kratki opis: 86 Inch Interactive Display WAF
Veličina dijagonale: 86”
Vrsta panela: IPS
Rezolucija: 3,840 x 2,160
Gustoća piksela ( H x V): 372(H)x372(V)
Omjer kontrasta: 1,200:1
Vidljivi kut ( H/V): 178/178
Vrijme odziva ( ms): 8ms
Frekvencija horizontalnog skeniranja: 135 kHz
Frekvencija vertikalnog skeniranja: 60Hz
Dimenzije i masa: 1961.8 x 1170 x 87.7 mm 62.5 kg
Dimenzije i masa pakiranja: 2095 x 1265 x 185 mm 74.1 kg