Samsung LH75WAFWLGCXEN , 75″ Android touch display
Raspoloživost:
Dostupno uz narudžbu
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Ista cijena za sve načine plaćanja!
Odaberi jednokratno ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu!
Dostupno uz narudžbu
Model: LH75WAFWLGCXEN
Kratki opis: 75 Inch Interactive Display WAF
Veličina dijagonale: 75”
Vrsta panela: IPS
Rezolucija: 3,840 x 2,160
Gustoća piksela ( H x V): 372(H)x372(V)
Omjer kontrasta: 1,200:1
Vidljivi kut ( H/V): 178/178
Vrijme odziva ( ms): 8ms
Frekvencija horizontalnog skeniranja: 135 kHz
Frekvencija vertikalnog skeniranja: 60Hz
Dimenzije i masa: 1716.5 x 1031.9 x 87.7 mm 49.2 kg