LG 75UN640S0LD, 75” UHD, 330 nita, webOS 22
Raspoloživost:
Dostupno uz narudžbu
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Ista cijena za sve načine plaćanja!
881,10
Odaberi jednokratno ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu!
Dostupno uz narudžbu
Model: 75UN640S0LD
Kratki opis: 75″ UHD TV Signage | 75UN640S0LD
Veličina dijagonale: 75”
Rezolucija: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
Svjetlina ( uobičajeno): 330 nit
Povezivost: HDMI x3
Napajanje: AC 100~240V 50/60Hz
Potrošnja energije: 202W
Dimenzije i masa: 1678 x 964 x 59.9 mm 31.4 kg
Dimenzije i masa pakiranja: 1880 x 1115 x 200 mm 41.5 kg
Dodatne značajke: DVB-T2/C/S2
Verzija OS-a: webOS 22
Napomena: Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje.
SKU: 1131939 Kategorija:
Proizvođač
Raspoloživost
Jamstvo
Veličina ekrana
Ne treba
Ne
Na osnovi 0 komentara
0.0 ukupno
0
Budite prvi koji će ocijeniti “LG 75UN640S0LD, 75” UHD, 330 nita, webOS 22”