Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 15m , OM41-15L

Raspoloživost:

Dostupno uz narudžbu


Ista cijena za sve načine plaćanja!

280,00 kn (37,16 €)

Odaberi gotovinsko ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu!

Fiksni tečaj konverzije: 1€ = 7,53450 Kn

Dostupno uz narudžbu

Transmedia OM 41-15 – Fibre optic Patch cable OM4 LC-LC Multimode (50 125 ) Duplex With dust covers Jacket: PU LSZH Colour: aqua Each cable packed in a polybag With test protocol Up to 10 Gbit Ethernet 15 m

SKU: 1039062 Kategorija:
Proizvođač

Raspoloživost

Jamstvo

Na osnovi 0 komentara

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će ocijeniti “Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 15m , OM41-15L”

Još uvijek nema komentara.