Model: SEL50F18F, FE 50mm F1.8
Opće karakteristike: Kompaktan, lagan i jednostavan za nošenje
Maks. otvor od F1,8 za snimke pri slabom osvjetlj.
Kružni otvor blende sa 7 listića za predivne efekte postavljanja izvan fokusa
Žarišna duljina od 75 mm (ekvivalent 35 mm) s APS-C senzorom
Specifikacije objektiva: Nosač: E-mount tvrtke Sony
Format: Puni kadar od 35 mm
Žarišna duljina (mm): 50 mm
Žarišna duljina ekvivalentna 35 mm (APS-C): 75 mm
Maksimalni otvor blende (F): 1.8
Minimalni otvor blende (F): 22
Minimalna udaljenost fokusiranja: 0,45 m (1,48 stopa)
Maksimalni omjer povećanja (x): 0.14 x
Promjer filtra (mm): 49 mm
Vrsta sjenila: Zaobljeni oblik, bajunetni tip
Veličina i masa: 68,6 x 59,5 mm