fbpx

NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m , FOP4405

Raspoloživost:

Dostupno uz narudžbu


Ista cijena za sve načine plaćanja!

20,00 kn (~2,65 €)

Odaberi gotovinsko ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu!

Dostupno uz narudžbu

NaviaTec FOP4405 – Fiber Optic Patch Cord SC UPC-SC UPC Single-Mode Duplex 5,0 m

SKU: 1039078 Kategorija:
Proizvođač

Raspoloživost

Jamstvo

Na osnovi 0 komentara

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Budite prvi koji će ocijeniti “NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m , FOP4405”

Još uvijek nema komentara.