LG OLED65C51LA, OLED. 164cm, 4K, webOS, WiFi
Raspoloživost:
Dostupno uz narudžbu
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Ista cijena za sve načine plaćanja!
Odaberi jednokratno ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu!
Dostupno uz narudžbu
Model: OLED65C51LA
Kratki opis: LG OLED evo AI C5 4K Smart TV 2025 od 65 – inča
Vrsta ekrana: 4K OLED
Dijagonala: 65” – 165 cm
Rezolucije: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
Slika: HDR (High Dynamic Range) – Dolby Vision / HDR10 / HLG
Maksimalna razlučivost: 3,840 x 2,160
Vertikalna frekvencija: 120Hz Native (VRR 144Hz)
Video ulaz: HDMI Ulaz (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 port))
Priključci: USB ulaz 3 (v 2.0)
Mogućnost povezivanja: Wi-Fi 6
Zvuk: 2.2 Channel 40 W
Ugrađeni tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
Softver: webOS 25
Mogućnost montaže: 300 x 200
Napajanje: AC 100~240V 50-60Hz
Strujni kabel Da (Integriran)
Potrošnja energije: Standby Potrošnja Energije – ispod 0.5W
Dimenzije i masa: 1 441 x 880 x 230 mm 18,5 kg