Model: 75UN640S0LD
Kratki opis: 75″ UHD TV Signage | 75UN640S0LD
Veličina dijagonale: 75”
Rezolucija: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
Svjetlina ( uobičajeno): 330 nit
Povezivost: HDMI x3
Napajanje: AC 100~240V 50/60Hz
Potrošnja energije: 202W
Dimenzije i masa: 1678 x 964 x 59.9 mm 31.4 kg
Dimenzije i masa pakiranja: 1880 x 1115 x 200 mm 41.5 kg
Dodatne značajke: DVB-T2/C/S2
Verzija OS-a: webOS 22
Napomena: Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje.
Papir ILK IQ Intenziv A3 80g pk500 Mondi CY39 kanarinski žuti
TV TCL 50C655, 50", Ultra HD (4K), HDR PRO, VRR,Dolby Atmos, Smart/Android TV