LENOVO NOT AC ADAPTER 135W ADL135NLC3A 20V 6.75A AD BIS P/N:5A10J75112_
AC adapteri za prijenosna računala
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Raspoloživost:
Dostupno uz narudžbu
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Ista cijena za sve načine plaćanja!
Odaberi jednokratno ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu! |
|---|
Dostupno uz narudžbu
Green Cell (LE46) baterija 2200 mAh,14.4V (14.8V) L12M4E01 za IBM Lenovo IdeaPad Z710
Baterija Asus B21N1329 N9X453 187002 zamjenska
Punjač za prijenosno računalo Asus 2,5x0,7 19V 2,1A 40W