LENOVO NOT AC ADAPTER 135W ADL135NLC3A 20V 6.75A AD BIS P/N:5A10J75112_
AC adapteri za prijenosna računala
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Raspoloživost:
Dostupno uz narudžbu
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Ista cijena za sve načine plaćanja!
Odaberi jednokratno ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu! |
|---|
Dostupno uz narudžbu
Port punjač 150W za Gaming prijenosnike, 900103