LENOVO NOT AC ADAPTER 135W ADL135NLC3A 20V 6.75A AD BIS P/N:5A10J75112_
AC adapteri za prijenosna računala
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Raspoloživost:
Dostupno uz narudžbu
Dostupno u poslovnicama:
Webshop
Ista cijena za sve načine plaćanja!
Odaberi jednokratno ili plaćanje po ponudi i zgrabi dodatnih 5% popusta na istaknutu cijenu! |
|---|
Dostupno uz narudžbu
Green Cell AC adapter (AD66P) Acer Aspire E5-511 E5-521 E5-573 E5-573G ES1-131 ES1-512 ES1-531 V5-171 19V 2.37A 45W