Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Filtar proizvoda

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 2 3 4 8 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
Switch 5-portni D-Link GO-SW-5E/E 0190608 Akcija Switch 5-portni D-Link GO-SW-5E/E
GO-SW-5E/E,5x 10/100Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
62,00 kn
Raspoloživo
Swich D-Link DES-1005D, 5x 10/100Mbps, crni 0190037 Akcija Swich D-Link DES-1005D, 5x 10/100Mbps, crni
DES-1005D, D-LINK, Switch, 5x 10/100Mbps , desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko DES-1005D je SOHO neupravljivi preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim gr...
70,00 kn
Raspoloživo
Edimax switch ES-3305P , Fast Eth, 5port 0190562 Edimax switch ES-3305P , Fast Eth, 5port
Edimax switch 3305P, Fast Eth, 5port
74,00 kn
Na upit
TP-Link 5-port Unmanaged mini Desktop Switch, 5×10/100M RJ45 ports, Plastic case, TL-SF1005D 0190455 Akcija TP-Link 5-port Unmanaged mini Desktop Switch, 5×10/100M RJ45 ports, Plastic case, TL-SF1005D
Features - Supports IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for half-duplex mode - Supports MAC address auto-learning and auto-aging - LED indicators for monitoring power, link,...
75,00 kn
Raspoloživo
Switch D-Link GO-SW-8E/E, 10/100 MBps, 8-port 0190605 Akcija Switch D-Link GO-SW-8E/E, 10/100 MBps, 8-port
GO-SW-8E/E, 8xt 10/100Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
76,00 kn
Raspoloživo
Switch D-LINK DES-1008D, 8-ports, 10/100 Mbps 0190038 Switch D-LINK DES-1008D, 8-ports, 10/100 Mbps
DES-1008D je SOHO neupravljivi preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Osam 10/100Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straig...
82,00 kn
Raspoloživo
Swich PLANET SW-504 5-port 10/100Base-TX Ethernet Switch (Plastic) 0190296 Swich PLANET SW-504 5-port 10/100Base-TX Ethernet Switch (Plastic)
PLANET 5-port 10/100Base-TX Ethernet Switch (Plastic)
83,00 kn
Dobavljivo
PLANET 8-port 10/100Base-TX Ethernet Switch (Plastic), SW-804 0190297 PLANET 8-port 10/100Base-TX Ethernet Switch (Plastic), SW-804
PLANET 8-port 10/100Base-TX Ethernet Switch (Plastic)
92,00 kn
Dobavljivo
TP-Link TL-SF1008D 8-port Unmanaged mini Desktop Switch, 8×10/100M RJ45 ports, Plastic case 0190447 Akcija TP-Link TL-SF1008D 8-port Unmanaged mini Desktop Switch, 8×10/100M RJ45 ports, Plastic case
Features - Supports IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for half-duplex mode - Supports MAC address auto-learning and auto-aging - LED indicators for monitoring power, link,...
95,00 kn
Raspoloživo
Planet FSD-503, 5-Port 10 100 Fast Ethernet Desktop Switch - (Metal) 0190620 Planet FSD-503, 5-Port 10 100 Fast Ethernet Desktop Switch - (Metal)
Planet FSD-503, 5-Port 10 100 Fast Ethernet Desktop Switch - (Metal)
111,00 kn
Dobavljivo
D-Link DES-105/E (metalno kućište) 0190607 D-Link DES-105/E (metalno kućište)
5-port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch - Metal Housing
118,00 kn
Dobavljivo
TP-Link TL-SG1005D 5-port Gigabit Desktop Switch, 5×10/100/1000M RJ45 ports, plastic case 0190442 TP-Link TL-SG1005D 5-port Gigabit Desktop Switch, 5×10/100/1000M RJ45 ports, plastic case
Features - Adopts Green Ethernet technology, saving power and cost - Supports IEEE 802.3x flow control for Full-Duplex mode and backpressure for Half-Duplex mode - Non-blocking switching architecture ...
119,00 kn
Dobavljivo
Swich D-Link DGS-1005D, 5x 10/100/1000Mbps, bijeli 0190042 Akcija Swich D-Link DGS-1005D, 5x 10/100/1000Mbps, bijeli
DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Pet 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz kor...
128,00 kn
Dobavljivo
PLANET FSD-803 SOHO Switch 8-port 10/100Mbps 0190204 PLANET FSD-803 SOHO Switch 8-port 10/100Mbps
Model FSD-803 Standard IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100 Base-TX Fast Ethernet Ports 8-STP LED Display One for Power, One for Link / Act, One 100 per port MAC Address 1K...
130,00 kn
Dobavljivo
Switch D-LINK GO-SW-5G, Gigabit GOSwitch5, 5-port 0190478 Akcija Switch D-LINK GO-SW-5G, Gigabit GOSwitch5, 5-port
DGS-1005A, 5x 10/100/1000Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko
134,00 kn
Dobavljivo
ZyXEL ES-108AV3, 8-port Switch, metalno 1298312 ZyXEL ES-108AV3, 8-port Switch, metalno
Model: ZyXEL ES-108A V3 Priključci: 8x 10/100 Mbps Ethernet 3x prioritetni QoS priključak Standard: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802.3x full duplex rad i k...
140,00 kn
Dobavljivo
TP-Link TL-SG105, 5-Port 10 100 1000Mbps Desktop Switch, Steel housing, desktop or wall-mounting design 0190668 TP-Link TL-SG105, 5-Port 10 100 1000Mbps Desktop Switch, Steel housing, desktop or wall-mounting design
TP-Link TL-SG105, 5-Port 10 100 1000Mbps Desktop Switch, Steel housing, desktop or wall-mounting design
143,00 kn
Dobavljivo
D-Link DGS-105 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch 0190664 Akcija D-Link DGS-105 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch
5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch - Metal Housing,jamstvo 5g
153,00 kn
Dobavljivo
ZyXEL GS-105SV2 5-port GbE Switch 1285583 ZyXEL GS-105SV2 5-port GbE Switch
Model: ZyXEL GS-105S V2 Sučelje: 5x RJ-45 10/100/1000 Mbps Ethernet priključka sa auto MDI/MDIX podrškom Standard: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IE...
155,00 kn
Dobavljivo
Switch D-Link DES-108/E (metalno kućište) 0190709 Switch D-Link DES-108/E (metalno kućište)
D-Link 8 10/100 Desktop Switch- 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100, Metal Housing
157,00 kn
Dobavljivo
Edimax ES-5500G V3 Gigabit SOHO switch ,5p, USB napaja 0190667 Edimax ES-5500G V3 Gigabit SOHO switch ,5p, USB napaja
ES-5500G V3 5-Port Gigabit Desktop Switch Complies with IEEE802.3, IEEE802.3u and IEEE802.3ab standards Supports auto MDI/MDI-X crossover detecting and auto correction Supports full ...
159,00 kn
Dobavljivo
Swich D-Link DGS-1008D, D-LINK, 8xt 10/100/1000Mbps 0190043 Akcija Swich D-Link DGS-1008D, D-LINK, 8xt 10/100/1000Mbps
DGS-1008D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Osam 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz ko...
165,00 kn
Raspoloživo
PLANET GSD-504 Gigabit Ethernet Switch 5-port 10/100/10000Mbps (External Power) (Plastic case) 0190337 PLANET GSD-504 Gigabit Ethernet Switch 5-port 10/100/10000Mbps (External Power) (Plastic case)
Key Features - Complies with IEEE802.3, 10Base-T, IEEE802.3u, 100Base-TX and IEEE802.3ab, 1000Base-T - IEEE802.3x, full-duplex flow control compliant; back-pressure, half-duplex flow control - 10/100/...
166,00 kn
Dobavljivo
TP-Link TL-SG1008D 8-port Gigabit Desktop Switch, 8×10/100/1000M RJ45 ports, plastic case 0190439 TP-Link TL-SG1008D 8-port Gigabit Desktop Switch, 8×10/100/1000M RJ45 ports, plastic case
Features - Supports IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode - Non-blocking switching architecture that forwards and filters packets at full wire-speed for m...
168,00 kn
Raspoloživo
Ubiquiti Networks U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack 1313600 Ubiquiti Networks U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Ubiquiti Networks UF-MM-1G, U Fiber, Multi-Mode SFP Fiber Module 2-pack, (2)LC connector type. 850nm TX wavelength, 850nm RX wavelength 1.25Gbps SFP data rate. Max Cable Distance supported 550m
175,00 kn
Dobavljivo