Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Filtar proizvoda

Proizvođač
Cijena
Duljina [m]
0,5 [3] 1 [13] 1,5 [2] 1,8 [1] 10 [5] 2 [14] 20 [1] 3 [10] 5 [9]

Pregled proizvoda odabrane kategorije

Prethodna 1 2 3 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
Transmedia Conecting Cable Toslink plug 1m 0240979 Transmedia Conecting Cable Toslink plug 1m
Transmedia AL1-1L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 1m o 2,2 mm cable Connect your CD-player with your CD MD-recorder by using our audio fiber optic cable and enjoy high quality which is on...
20,00 kn
Dobavljivo
Kabel Audio, Optički (ODT na ODT), toslink, 1,5 m, PromoStick Vivanco bulk 1288087 Kabel Audio, Optički (ODT na ODT), toslink, 1,5 m, PromoStick Vivanco bulk
24,00 kn
Dobavljivo
Transmedia Connecting Cable 3,5 mm plug - Toslink plug, 1,5 m 0242240 Transmedia Connecting Cable 3,5 mm plug - Toslink plug, 1,5 m
Transmedia AL 3 L, Connecting Cable, 3,5 mm plug - Toslink plug, 1,5 m, Connect your CD-player with your CD MD-recorder by using our audio fiber optic cable and enjoy high quality, which is only broug...
25,00 kn
Dobavljivo
Transmedia AL1-2L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 2m 0240980 Transmedia AL1-2L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 2m
Transmedia AL1-2L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 2m o 2,2 mm cable Connect your CD-player with your CD MD-recorder by using our audio fiber optic cable and enjoy high quality which is on...
27,00 kn
Dobavljivo
Kabel DELOCK Toslink optički (M), 1m 1280024 Kabel DELOCK Toslink optički (M), 1m
Opis Ovaj Delockov Toslink optiki kabel moe se spojiti na standardni Toslink prikljuak i podrava prijenos audio signala. Podruja primjene su uglavnom spajanje DVD, Blu-ray i slinih ureaja ili audio p...
27,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 1m 1307891 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 1m
NaviaTec FOP4401, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 1,0m
27,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC MM Duplex OM3 1m 1307836 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC MM Duplex OM3 1m
NaviaTec FOP1101, SC-SC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM3 1m
28,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 1m 1307798 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 1m
NaviaTec FOP2201, LC-LC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 1m
29,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 2m 1307882 NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 2m
NaviaTec FOP3302, LC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 2,0m
30,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 3m 1307892 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 3m
NaviaTec FOP4403, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 3,0m
30,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 3m 1307874 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 3m
NaviaTec FOP1103, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 3,0m
31,00 kn
Na upit
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 2m 1307799 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 2m
NaviaTec FOP2202, LC-LC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 2m
31,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 5m 1307883 NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 5m
NaviaTec FOP3305, LC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 5,0m
32,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m 1307893 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m
NaviaTec FOP4405, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 5,0m
32,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 5m 1307875 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 5m
NaviaTec FOP1105, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 5,0m
33,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 3m 1307800 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 3m
NaviaTec FOP2203, LC-LC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 3m
34,00 kn
Dobavljivo
Transmedia AL1-3L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 3m 0240981 Transmedia AL1-3L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 3m
Transmedia AL1-3L Connecting Cable Toslink plug - Toslink plug 3m o 2,2 mm cable Connect your CD-player with your CD MD-recorder by using our audio fiber optic cable and enjoy high quality which is on...
36,00 kn
Na upit
Kabel DELOCK Toslink optički (M), 2m 1280025 Kabel DELOCK Toslink optički (M), 2m
Opis Ovaj Delockov Toslink optiki kabel moe se spojiti na standardni Toslink prikljuak i podrava prijenos audio signala. Podruja primjene su uglavnom spajanje DVD, Blu-ray i slinih ureaja ili audio p...
37,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 10m 1307890 NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 10m
NaviaTec FOP4410, SC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 10,0m
38,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 5m 1307801 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 5m
NaviaTec FOP2205, LC-LC MM duplex Fiber Optic Patch Cord OM2 5m
39,00 kn
Dobavljivo
Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 0,5m 1305365 Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 0,5m
Transmedia OM 44-0,5, 0,5m Fibre optic OM4 Patch cable LC-SC, Multimode (50 125 ) Duplex. LC-Duplex plug - SC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a poly...
39,00 kn
Raspoloživo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 10m 1307872 NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC SM Duplex 10m
NaviaTec FOP1102, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 10,0m
40,00 kn
Dobavljivo
NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 1m 1307881 NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 1m
NaviaTec FOP3301, LC-SC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 1,0m
40,00 kn
Dobavljivo
Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable SC-SC 2m 1307841 Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable SC-SC 2m
Transmedia OM 42-2, 2m Fibre optic OM4 Patch cable SC-SC, Multimode (50 125 ) Duplex. SC-Duplex plug - SC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a polybag,...
41,00 kn
Na upit
Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 0,5m 1284532 Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 0,5m
Transmedia OM 41-0,5, 0,5m Fibre optic OM4 Patch cable LC-LC, Multimode (50 125 ) Duplex. LC-Duplex plug - LC Duplex plug, with dust covers, jacket: PU, LSZH, colour: aqua, Each cable packed in a poly...
42,00 kn
Dobavljivo